Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np13756/domains/aareautod.ee/public_html/yhendus/mysql.php on line 7
Kontakt Asukoht Sõidukid müügis Sõidukite ost ja komisjonimüük Järelmaks Rent

JÄRELMAKS

OÜ Aare Autod pakub võimalust soetada sõiduk järelmaksuga kuni kolmeks aastaks ja esmase sissemaksega alates 0 eurot.

Esmase sissemakse suurus sõltub konkreetsest ostetavast sõidukist ning ostusoovi avaldanud isiku taustast, kuid  enamus juhtudel kehtib siiski 0 eurone sissemakse.  Lisaks pakume Teile võimalust tuua meile esmaseks sissemakseks oma vana sõiduk. Meie jaoks ei ole oluline Teie sissetuleku allikas ega  ametliku töökoha olemasolu. Me ei nõua  Teie pangakonto väljavõtet ega sissetuleku tõendamist. Vajalik on vaid vähemalt ühe käendaja olemasolu! Vastuse järelmaksu võimaldamise või tagasilükkamise kohta anname esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui  24h jooksul. Positiivse otsuse ja edasise lepingu sõlmimise korral  arvestatakse Teie soove ja võimalusi  nii maksekuupäevade kui ka kuumakse suuruse määramisel. Vajadusel võimaldame Teile kuni 2 kuu pikkust maksepuhkust, mille ajal tuleb tasuda vaid intressimakseid. (NB! Maksepuhkust on võimalik taodelda enne võlgnevuse tekkimist või peale võlgnevuse likvideerimist. Maksepuhkust on võimalik võtta iga 6. kuu tagant).

Intress järelmaksuga sõiduki soetamisel on 35.- eurot kuus, mis lisandub igakuiselt lepingus kindlaksmääratud kuumaksele kuni järelmaksu perioodi lõpuni. Juhul, kui Te soovite sõiduki välja osta lühema või pikema aja jooksul lepinguga kindlaksmääratud makseperioodist, vähenevad või suurenevad vastavalt ka intressimaksed. Järelmaksu lepingutasu on 95.- eurot ja tuleb tasuda lepingu sõlmimisel. Esimese kuumakse tasumine toimub kuu aja pärast peale lepingu sõlmimist  maksegraafiku alusel.

Kõikidele sõidukitele kehtivad soodushinnad ehk nn. kiirmüügihinnad, kui tasute ostu hetkel sõiduki eest   sularahas või ülekandega. Järelmaksuga ostes soodushinnad ei kehti. 

Sõiduki soetamiseks järelmaksuga pöörduge palun meie müügiplatsile Kadaka tee 82, Tallinn. Soovi korral võite  juba eelnevalt saata ostja ning käendaja nimed ja isikukoodid e-maili aadressile aareautod@hot.ee või SMSi teel telefoninumbrile 56470408. Peale kiiret andmetega tutvumist võetakse Teiega ühendust ning positiivse vastuse korral lepitakse kokku aeg tehingu läbiviimiseks müügiplatsil. Vaata meie müügiplatsi asukohta klikkides kodulehel "Asukoht".

 
Järelmaksu tingimused

1. Järelmaksu võimaldatakse  Eesti Vabariigi kodanikule vanuses 18 kuni 70 a.


2.Järelmaksu soovijal ei tohi olla tähtaja ületanud võlgnevusi  või võlgnevuses olevaid laene mistahes instantside ees (kohtutäiturid, inkassofirmad, politsei, pangad või muud asutused). Võlgnevuseks ei loeta laene, liisinguid või järelmakse, mille tasumine toimub korrektselt. Järelmaksu taotlejal ei tohi olla kehtivat kriminaalkaristust.

3. Järelmaksu soovijal peab olema kehtiv juhiluba (vähemalt B‐kategooria sõiduki 
juhtimisõigus) ja lepingu sõlmimisel kaasas isikut tõendav dokument (ID‐kaart või pass või
juhiluba). 

4. Sõiduki soetamiseks järelmaksuga  on vajalik vähemalt ühe käendaja olemasolu. Kokkuleppel müüjaga pole käendaja  olemasolu vajalik juhul, kui ostja tasub esmase sissemaksena vähemalt 50% sõiduki järelmaksu hinnast.
Käendajale kehtivad järelmaksusoovijaga samad tingimused (v.a juhiloa nõue).


5. Kui järelmaksu soovib taodelda juriidiline isik, on vajalik kahe eraisikust käendaja olemasolu.


6. Järelmaksuga ostes ei kehti autodele soodushinnad ehk nn. kiirmüügihinnad.
 

7. Juhul kui Te soovite mõnda sõidukit juba eelnevalt broneerida siis on Teil vaja tasuda ettemaksuna  ehk tagatisrahana min. 50 eur ( See summa tagab broneeringu max. 5 päevaks ja arvestatakse sõiduki hinnast  maha siis kui tulete autot ostma. 50 eur = 5 päeva, 100 eur = 10 päeva, jne. ), Oü Aare Autod kontole-  Swedbank 221027894816- makse selgituseks panna auto mark ja reg.nr. ostja nimi ning kuupäev millal ostja tuleb autot ostma. Peale makse teostamist palume kindlasti anda meile sellest teada maili teel, helistades või saates meile vastavasisulise sms-i. Sõidukit on võimalik broneerida max. 30 päevaks.


8. OÜ Aare Autod jätab endale õiguse keelduda järelmaksu võimaldamisest ka juhul, kui kõik 
eelpool nimetatud tingimused on järelmaksutaotleja poolt täidetud. OÜ Aare Autod ei ole kohustatud põhjendama järelmaksu andmisest keeldumist.